درباره ما | فروشگاه آنلاین نور لوستر

نور لوستر | بزرگترین فروشگاه آنلاین خرید لوستر

گروه نور لوستر، یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه محصولات در زمینه لوستر ، لوازم تزئینی و لوکس منزل می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ و با مدیریت جناب آقای پناهی آغاز نموده و هر روز بهتر و مصمم تر از پیش در ارائه این محصولات به مشتریان گام برداشته است . مبنای فعالیت های متنوع گروه نور ، جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان است و توجه به نیاز و خواست مشتری ، بهینه سازی مصرف و افزایش توان رقابتی شاکله اصلی برنامه های این مجموعه می باشد .

گروه نور لوستر ، با ارائه طیف گسترده ای از انواع لوستر ، آویزهای سقفی ، دیواری ، کنارسالنی و آباژور ؛ مطابق با جدیدترین مدلهای روز دنیا امکان ارائه سبک های مدرن نورپردازی جهت منازل ، مجتمعهای مسکونی، اداری و تجاری ، فضاهای عمومی ، VIP ، هتلها و رستورانها را فراهم آورده است . کیفیت بالای محصولات و ارائه خدمات پس از فروش این مجموعه راز اعتماد و اطمینان مشتریان و همکاران به ما و زمینه ساز تعهد بیشتر در ارائه خدمات در این مجموعه می باشد .

ما با تلفیق خصوصیات برندهای معروف ساخت کریستال که تضمین کننده بهترین کیفیت در نوع خود هستند و همچنین بهره گیری از مرغوبترین حبابهای برندهای معتبر و شناخته شده ، تلاش کرده ایم تا کیفیت ، زیبایی ، دوام و درخشندگی را همزمان در محصولات ارائه شده بکار بگیریم . ارائه بهترین نوع بسته بندی ، سهولت در مونتاژ قطعات و قابلیت حمل و نقل آسان محصولات ، علاوه بر اینکه زمینه ساز تحقق هدف بزرگ مشتری مداری ما است .

ما بر این باوریم که :

مشتری راضی ، بهترین آگهی تجارتی است .
به جای تطبیق مشتریان با خودمان ، ما خودمان را با مشتریان تطبیق می دهیم .
هزینه پس از مدتی فراموش می شود ، اما کیفیت همیشه به یاد می ماند .
ما وقتی شکایتی از مشتریان خود می شنویم ، در ارتباط با تمام مشتریان در کارمان تجدید نظر می کنیم .
سیاست ما درگیر شدن بر سر قیمت نیست بلکه ارائه کالای مرغوب و فروش آن است .
ما در هنگام فروش ، به منافع و علایق خریداران توجه داریم .

X
آواتار موبایل
منوی اصلی x
آواتار موبایل
دسته بندی محصولات x