لوستر مدرن

لوستر مدرن | فروشگاه آنلاین نور لوستر

لوستر مدرن  |  لوستر آویز مدرن | چراغ آویز مدرن

لوستر مدرن :

لوستر مدرن در حالت کلی به دسته ای از لوستر گفته می شود که بر خلاف انواع مدل لوستر مانند لوستر کلاسیک ، شاخه ای و سایر مدل های مرسوم ؛ به دور از زرق و برق و در اشکال منظم و ساده تولید می شوند . برای نشان دادن پر زرق و برق بودن محیط داخلی و دکوراسیون خانه هیچ چیز بیشتر از رفتن به یک فروشگاه لوستر و خرید لوستر با تعداد زیادی کریستال و لامپ ، ذهن را به خود مشغول نمی کند .

لوسترهای مدرن دسته خاصی از  لوسترها نیستند بلکه لوسترهای سایر دسته ها هم می توانند با طراحی ویژه و متفاوت خود در دسته لوسترهای مدرن قرار گیرند .  برخی از لوسترهای مدرن از لحاظ مدل ساخت ترکیبی مانند لوسترهای کریستالی ، برخی ترکیبی مانند لوستر های ریسه ای و برخی هم شاید ترکیبی مانند لوسترهای شاخه ای داشته باشند چرا که در لوسترهای مدرن تنها تفاوت ، دوری از ساخت های تکراری و قیمت لوستر مناسب است که اهمیت دارد .

معمولاً برای دکوراسیون داخل منازل از موارد مختلفی همچون رنگ پرده ها ، رنگ آمیزی منزل ، مدل وسایل تزئینی تا مدل لوستر پذیرایی و …  برای ایجاد یک دکوراسیون جذاب و زیبا استفاده می نمایند . لوسترها می توانند نمای داخلی خانه را به کلی تغییر داده و گرمی به محیط خانه بدهند .  شما می توانید با یک انتخاب مناسب ، علاوه بر ایجاد یک نقش مثبت در دکوراسیون داخلی محیط ، تمامی نگاه‌ها را به مدل لوستر خود معطوف نمایید .

مدل های لوستر مدرن :

شاید بزرگترین مزیت دسته لوستر مدرن این است که هیچ محدودیتی برای ساخت مدل های مختلف و استفاده از جنس های متفاوت با استایل ها و فرم های بسیار خلاقانه و جذاب  ندارد . لوسترهای مدرن در برخی از مدل‌ها دارای شاخه هایی مستقیم است که نوارهای ال ای دی از میان آنها عبور کرده و یا در برخی از مدل های دیگر با کریستال های زیاد تزئین شده است .

مهمترین مشخصه سبک مدرن شکل های مستطیل ، مربع و دایره ای ساده می باشند . در لوستر های مدرن امروزی هم این نکته مورد توجه قرار گرفته است . اکثر چراغ آویز های مدرن طرح های ساده مستطیلی و یا دایره ای دارند که به صورت سه گانه و با ابعاد متفاوت تولید می شوند . هر یک از این قسمت های سه گانه به صورت مجزا با سیم های به اصطلاح نامرئی به سینی اصلی لوستر متصل می گردند و شما با سلیقه خودتان می توانید  با ایجاد تغییر در ارتفاع سیم ها و زاویه قرارگیری هر بخش ترکیب های جذاب و متفاوتی را ایجاد نمایید .و در نهایت سینی لوستر با استفاده از بست ها ی موجود روی سقف نصب می شود .

نکات خرید لوستر مدرن :

به طور خلاصه اگر بخواهیم مهمترین نکات خرید لوستر خوب را بیان نماییم  می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم :

وسعت فضای داخلی ، مساحت سقف ، بررسی سایر منابع نوری محیط  ،  بررسی مدل نورپردازی محیط ، ارتفاع سقف ،  ابعاد لوستر و در نهایت مدل لوستر انتخابی متناسب با نوع دکوراسیون .

لوستر مدرن چون از قانون خاصی تبعیت نمی کند می‌تواند ساختی بسیار کوچک در برخی از مدل‌ها و یا ساخت بسیار بزرگ و ارتفاع زیاد در سایر مدلهای دیگر داشته باشند در نتیجه در هنگام انتخاب این مدل از لوسترها ، علاوه بر سبک دکوراسیون داخلی و انتخاب متناسب با آن باید به ابعاد محیط داخلی مورد نظر دقت نمود چرا که در صورت انتخاب یک لوستر بسیار بزرگ ،  اندازه لوستر بر ابعاد محیط غلبه کرده و دیده شدن به سایر وسایل محیط را نخواهد داد و در مقابل اگر لوستر سایز کوچک داشته باشد در اصطلاح از فضا خارج شده و جلب توجه نخواهد داشت .

در هنگام خرید لوستر با سبک مدرن در سبک شاخه ای و یا حباب دار باید به نوع حباب آن دقت نمایید .  به طور کلی دو نوع حباب وجود دارد ؛ حباب شفاف و حباب کدر .  حباب های شفاف روشنایی بیشتر ولی در مقابل حباب های کدر روشنایی دلپذیر تری را ایجاد می نمایند .

در این نوع از لوسترها امکان انتخاب رنگ شید ( کلاهک ) توسط شما وجود دارد تا هماهنگی دکوراسیون را به همراه داشته باشد . و در نهایت در رابطه با حباب ها و یا شید های لوستر به جهت نوردهی لوستر توجه نماید چراکه برای مثال برای مکان های مانند آشپزخانه جهت نوردهی مستقیم و رو به پایین و در مکان های مانند پذیرایی جهت نوردهی غیر مستقیم و روبه بالا نیاز است .

مکان مناسب لوستر مدرن :

لوستر سقفی مدرن بیشتر برای محیط های اداری مانند سقف سالن جلسات و یا کریدور های داخلی شرکت استفاده می گردد در صورتی که لوستر آویز مدرن و یا همان چراغ آویز مدرن برای فضاهایی با ارتفاع بلند استفاده می شود ، فضاهای همچون لابی هتل ها ، سالن های کنفرانس ، سقف پله گرد های منازل و سایر مکان های این چنینی .

برای مثال از بهترین مکانهای استفاده از این سبک از لوستر مدرن ، استفاده آن در بالای میز ناهارخوری است .  در واقع زیبایی میز ناهارخوری تنها با نصب یک چراغ آویز مدرن کامل می‌شود . استفاده از لوسترهای آویز مدرن و یا همان چراغ آویز های مدرن با امکان تغییر ارتفاع  و نزدیک کردن لوستر تا ارتفاع یک متری میز ناهارخوری می تواند فضایی دلنشین و محیط گرمی را ایجاد نمود .

خرید لوستر مدرن :

نور لوستر از بیشترین تنوع محصولات خود را در دسته  لوسترهای مدرن دارد .  انواع مختلف لوسترهای مدرن مانند لوستر آویز مدرن یا همان چراغ آویز مدرن ،  لوستر کریستالی مدرن ،  لوستر شاخه ای مدرن  ،  لوستر سوزنی مدرن ،  لوستر ال ای دی و اس ام دی مدرن فراهم آمده است تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان ، همه سلایق را نیز پوشش دهد .

شما هم می توانید مانند صدها نفر از مشتریان نور لوستر ، برای خرید انواع مختلف لوسترهای مدرن با کارشناسان ما تماس بگیرید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان ؛ از مزایای قیمت ارزان ، کیفیت بالا ،  گارانتی محصولات و ارسال رایگان به سراسر کشور بهرمند گردید .