شروط لازم برای استفاده از ۵ روز تضمین قیمتی نور لوستر

نور لوستر همواره یکی از مزیتهای خود نسبت به دیگر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های در سطح شهر را ارائه قیمتهای رقابتی اعلام نموده است ، لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر مضاعف مشتریان ، ۵ روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده که بر اساس آن ، چنانچه مشتری تا ۵ روز پس از خرید ، اعلام نماید فروشگاه معتبری دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید ، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از ۲ ساعت) ، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد .

لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت می باشد .

 

توجه : به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در نور لوستر کالاهای اصل و شرکتی ، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی ، کالای تقلبی یا معیوب ، کالای پشت ویترینی ، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است ، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید ، لذا ملاک قیمتی ، تنها قیمت های رسمی اعلام شده توسط تولیدکنندگان یا واردکنندگان اصلی آن کالا یا قیمتهای ارائه شده توسط فروشگاه های معتبر و شناخته شده می باشد.

شروط استفاده از تضمین قیمتی :

۱- از شرایط اصلی استفاده از تضمین قیمتی این است که کالا از نظر مدل ، رنگ ، سایز ، گارانتی ، کشور سازنده و سایر مشخصات فنی ، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از نور لوستر باشد .

۲- از دیگر شرایط لازم برای استفاده از این تضمین ، موجود بودن کالا در فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز می باشد .

۳- با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه ، ملاک تضمین قیمتی ، قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل یا ارزش افزوده خواهد بود .

۴- عدم سوء استفاده از این طرح به روشهای غیراخلاقی و  غیر حرفه ای

X
آواتار موبایل
منوی اصلی x
آواتار موبایل
دسته بندی محصولات x